Dla uczniów

WYBIERAM SZKOŁĘ

DORADZTWO ZAWODOWE

Strona jest skierowana do uczniów klas VIII planujących własną edukację w szkołach ponadpod­stawowych: liceach ogólnokształcących, technikach i branżowych szkołach stopnia oraz do rodziców wspierających ich w wyborze kierunku kształcenia.

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym
Zobacz

DZWONKI

7:30 – 8:15
Świetlica
11:45 – 12:05
Obiad
14:40 – 14:45
Podwieczorek
8:15-9:0012:05 – 12:5014:55 – 15:40
9:10 – 9:5513:00 – 13:4515:50 – 16:35
10:05 – 10:5013:55 – 14:40
11:00 – 11:45

KONKURSY:

ZNAMY WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH – OLIMPUS 2017 (SESJA ZIMOWA)

Najlepszym w poszczególnych testach przedmiotowych przyznano następujące nagrody:

JĘZYK POLSKI:
Miejsce 3.- Małgorzata Kaźmierczak KLIV SP – Dyplom laureata i nagroda książkowa

JĘZYK ANGIELSKI:
Miejsce 7.- Kacper Kisiotek kl.lI GIM.- Dyplom laureata Miejsce 8.- Małgorzata Kaźmierczak KLIV SP – Dyplom laureata

JĘZYK NIEMIECKI:
Miejsce 10.- Antonia Strzelczyk kl.IV SP – Dyplom laureata

MATEMATYKA:
Miejsce 7.- Małgorzata Kaźmierczak kl.IV SP – Dyplom laureata

Wiosenny konkurs na najlepszę scenkę filmową:
  • 1 miejsce – klasa 6
  • Wyróżnienia – klasa 4b, klasa 4a, klasa 5

Gratulujemy!!!

Turniej Grand Prix Częstochowy w szachach – 160 uczestników
  • 41 miejsce Aleksy Geborek
  • 56 miejsce Jakub Hanusiak
  • 62 miejsce Aleksander Zatorski
  • 88 miejsce Dominik Sobczak
  • 91 miejsce Maja Śledzikowska
  • 101 miejsce Wojciech Nowak
  • 106 miejsce Aleks Włodarczyk
  • 107 miejsce Małgorzata Kaźmierczak
  • 112 miejsce Mateusz Ptaszek
  • 124 miejsce Filip Zieliński
  • 129 miejsce Aleksandra Kruzel

Gratulujemy naszym uczniom!!!

Konkurs “REKLAMA MATEMATYKI” – (głosowanie uczniów)
  • 1 miejsce Małgorzata Kaźmierczak kl.4A
  • 2 miejsce Natalia Borczuch kl.6
  • 3 miejsce Zuzanna Puto kl.5
Konkurs “SUDOKU”
  • 1 miejsce Małgorzata Kaźmierczak kl.4A
  • 2 miejsce Olaf Kozioł kl. 2 gimnazjum
  • 3 miejsce Zuzanna Mielczarska kl. 3 gimnazjum
Konkurs “BUM-BAM” (na cechę podzielności przez 3)
  • 1 miejsce Tomasz Jabłoński kl.4A
  • 2 miejsce Jan Rygałło kl.6
  • 3 miejsce Aleksy Gęborek kl.4B
Przejdź do treści