mgr Danuta Kościelniak

mgr Danuta Kościelniak

Muzyka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku wychowanie muzyczne Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Jestem nauczycielem dyplomowanym. W trakcie wieloletniej pracy w szkole brałam udział w wielu formach doskonalenia zawodowego, m. in. ukończyłam studia podyplomowe „ Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną” oraz „Doradztwo zawodowe”. Aktualnie podjęłam studia podyplomowe na kierunku „Edukacja w zakresie nauczania techniki”.

Mam doświadczenie zawodowe na kilku etapach edukacji, od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, do liceum. Pracowałam także w Młodzieżowym Domu Kultury w Częstochowie jako instruktor muzyki.

Praca z młodzieżą, choć niełatwa, daje bardzo dużo satysfakcji  i jest moją pasją. Poza regularnymi, planowymi zajęciami lekcyjnymi, bardzo lubię prowadzić zajęcia wokalne, które umożliwiają dzieciom prezentację swojej pracy i talentów przed publicznością, a także są okazją do przełamywania bariery stresu i tremy przed występem.

Interesuję się dobrą muzyką, technikami informatycznymi, psychologią i fotografią. Jako członek kilku częstochowskich chórów brałam także udział w wielu różnorodnych koncertach i projektach muzycznych, realizowanych a capella lub z orkiestrą symfoniczną, zarówno w Częstochowie, jak i w innych miastach Polski oraz poza nią.

Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści