mgr Urszula Kluska

mgr Urszula Kluska

Nauczanie zintegrowane, Historia

Kim jestem? Parafrazując słowa Terrego Pratchetta moje zajęcie polega na tym, aby dawać innym to co niewidzialne, dawać coś po oddaniu czego, nadal to posiadam. Daję to, czego każdy potrzebuje, ale niewielu chce. Podaję klucze do świata wiedzy tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że trzeba go otwierać.W 2001 roku ukończyłam studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie na wydziale filologiczno- historycznym, aby móc wykonywać wymarzoną pracę. Jednak specyfika mojego zawodu polega na tym, że cały czas należy podnosić swoje kwalifikacje. Dlatego też ukończyłam  studia w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie na kierunku  edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a ponadto posiadam kwalifikacje do nauczania przedmiotów: wiedza o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie.

Od  2002 roku  pracuję z dziećmi i młodzieżą. Moje  doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w  szkołach różnego typu. Pracowałam w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum ogólnokształcącym i technikum.

Prywatnie mam męża i trójkę wspaniałych dzieci.

Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści