Mamy laureatów i finalistów!!!

14 April 2021 | 13:12

Mamy laureatów i finalistów!!!

Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej Sokrates jak zawsze spisali się na medal:

Tomasz Jabłoński – LAUREAT konkursu przedmiotowego z matematyki

Antonia Strzelczyk – LAUREATKA konkursu z fizyki oraz FINALISTKA konkursu z matematyki,

Paula Oremek – FINALISTKA konkursu z języka niemieckiego,

Małgorzata Kaźmierczak – LAUREATKA konkursu z języka polskiego, matematyki, biologii, chemii oraz fizyki!!!

Serdecznie gratulujemy sukcesu nie tylko uczestnikom konkursu, ale także ich nauczycielom, którzy swoją wiedzą wspomagali uczniów w przygotowaniach: mgr Annie Kostrzewie, mgr Annie Skalskiej, mgr Agnieszce Stolarczyk, mgr Annie Kowalczyk, mgr Justynie Nowak, mgr Karolinie Stacherczak.

Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach od lat cieszą się wśród uczniów wielkim zainteresowaniem. Bierze w nich udział liczne grono uczniów. Niewielu z nich dociera do finału, a zaszczytny tytuł laureata przypada tylko najlepszym w całym województwie!!!

Z całą pewnością można powiedzieć, że taki sukces to nagroda niezwykle prestiżowa – przynosząca honor nie tylko uczniowi, ale również całej szkole.

Z ogromną radością stwierdzamy, że nasi uczniowie co roku próbują swoich sił w zmaganiach na kolejnych etapach konkursów przedmiotowych. Wielu przechodzi kolejne etapy, by później zostać finalistą i laureatem. Warto też podkreślić, że żadne sukcesy nie biorą się znikąd. Tak dobre wyniki są efektem ich ciężkiej pracy pod czujnym okiem nauczycieli oraz współpracy szkoły z rodzicami. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych uczniów, z ich pracowitości, kultury osobistej i pogody ducha. Życzymy im dalszych sukcesów i wytrwałości w osiąganiu raz obranego celu. Mamy nadzieję, że nadal będą pomnażali swoje talenty i z pasją poszukiwali wartości życia.

Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści