ZWROT PODRĘCZNIKÓW

19 czerwca 2020 | 20:26

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

Podręczniki oddajemy 26 czerwca przed rozdaniem świadectw.
Informujemy, że w związku ze zbliżającym się zakończeniem zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2019 – 2020 należy dokonać zwrotu kompletów podręczników do zajęć edukacyjnych.Obowiązek dotyczy wszystkich uczniów klas I –III i IV – VIII Prywatnej Szkoły Podstawowej „Sokrates”.

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

ORGANIZACJA ZWROTU PODRĘCZNIKÓW

  1. Okres kwarantanny przyniesionych podręczników wynosi 3 dni.
  2. Kwarantannie podlegają wszystkie podręczniki.
  3. Zwrócone podręczniki są złożone w wyznaczonym w szkole miejscu, świetlicy szkolnej.
  4. Odizolowane egzemplarze oznacza się datą zwrotu.
  5. Egzemplarzy zwracanych nie dezynfekuje się preparatami dezynfekcyjnymi opartymi na detergentach i alkoholu. Nie stosuje się ozonu do dezynfekcji książek ze względu na szkodliwe dla materiałów celulozowych właściwości utleniające oraz nie naświetla się książek lampami UV.

Przypominamy uczniom/rodzicom zasady zwrotu wypożyczonych podręczników: zwrot podręczników w kompletach, usunięcie foliowych okładek, usunięcie zapisanych ołówkiem notatek, zwrócenie uwagi na czystość i estetykę książek – wyprostowane pogięte kartki, sklejone rozdarcia.

Zniszczone lub zagubione podręczniki i książki rodzice/opiekunowie prawni są zobowiązani odkupić.

Wskazane jest, aby uczeń/ rodzic dokonujący zwrotu podręczników był w maseczce i rękawiczkach, oraz zachował bezpieczną odległość między osobami 1,5 m – 2 m. Nie wolno tworzyć zgromadzeń. Zwroty przyjmowane będą przez Panie z recepcji przez okno w świetlicy przy parkingu, przy czym zwracający podchodzą pojedynczo, a po oddaniu podręczników niezwłocznie odchodzą. Są to obostrzenia niezbędne w celu zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa i nie grupowania się osób.

Podręczniki zapakowane w reklamówkach/folii należy opisać na kartce i przykleić (taśmą klejącą lub przytwierdzić w inny bezpieczny przed zgubieniem sposób) na zewnątrz. Należy wpisać niezbędne dane: imię, nazwisko ucznia oraz liczbę oddanych podręczników.

Klasa 4Klasa 5Klasa 6Klasa 7Klasa 8
J. polskiJ. polskiJ. polskiJ. polskiJ. polski
MatematykaMatematykaMatematykaMatematykaMatematyka
HistoriaHistoriaHistoriaHistoriaHistoria
PrzyrodaBiologiaBiologiaBiologiaBiologia
MuzykaGeografiaGeografiaGeografiaGeografia
J. angielskiMuzykaMuzykaFizykaFizyka
J. angielskiJ. angielskiChemiaChemia
MuzykaWOS
J. angielskiJ. angielski
J. niemieckiJ. niemiecki
Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści