mgr Ewa Domańska – Furmanek

mgr Ewa Domańska – Furmanek

Technika, Informatyka

Ukończyłam Politechnikę Częstochowską  na Wydziale Budowa Maszyn i kwalifikacyjny  Kurs Pedagogiczny dający uprawnienia do nauczania w szkole. W roku 2000 – Studia Podyplomowe z Informatyki . Systematycznie uczestniczę w różnorodnych szkoleniach, warsztatach,  projektach („Szkoła z klasą 2.0”, eTwinning i innych) związanych z pracą nauczyciela. Jestem mentorem-opiekunem studentów  WSL w Częstochowie. Od ponad 20 lat uczę dzieci postępowania w środowisku technicznym, wychowania komunikacyjnego  oraz pracy z komputerem .Lubię ludzi, jestem otwarta na zmiany i nowe wyzwania.  Staram się przekonać moich uczniów, że świat który nas otacza jest fascynujący i ciekawy.  W procesie edukacyjnym wg mnie istotna jest kreatywność, chęci dziecka i jego zaangażowanie.

W życiu prywatnym jestem mamą Matyldy i Florentyny oraz  żoną często nieobecnego męża Jacka.  Wspólną pasją naszej rodziny jest opieka i miłość do zwierząt. Mamy  kotkę Księżniczkę i suczkę rasy Mały Munsterlander – Fiori (magiczne stworzenie, dzięki któremu poznaliśmy interesujących ludzi i dużo podróżujemy J).

Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści