mgr Karolina Stacherczak

mgr Karolina Stacherczak

Język niemiecki

Nazywam się Karolina Stacherczak. Kwalifikacje do zawodu nauczyciela zdobywałam studiując w Centrum Języków Europejskich Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Częstochowie, zdobywając tytuł licencjata na Uniwersytecie Wrocławskim oraz magistra na Uniwersytecie Śląskim. Skończyłam studia w 2016 roku i przez 2 lata pracowałam jako tłumacz oraz prowadziłam kontrakt na terenie Niemiec dla jednej z częstochowskich firm. Praca w biurze uświadomiła mi, że tym co chcę robić na prawdę i co sprawia mi prawdziwą przyjemność jest praca z młodzieżą i nauczanie.
Poznając nowy język, uczymy się nie tylko słówek, ale i nowej kultury, mentalności, wrażliwości i poszerzamy swoje horyzonty – nauczanie języka nie jest wyłącznie szlifowaniem gramatycznych reguł, ale podróżą do nowego świata, w którą mogę zabrać moich uczniów.
Poza tym interesuję się muzyką bluesowo-rockową. Czas wolny najchętniej spędzam na koncertach moich ulubionych zespołów.
Sokrates informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij
Przejdź do treści